Regulamin

Barbariann.com – biżuteria inspirowana historią

W Barbariann.com możesz zobaczyć rezultaty mojej wielkiej pasji związanej z historią biżuterii i rekonstrukcją historyczną. Biżuteria, którą możesz tu obejrzeć powstała z inspiracji kolekcjami muzealnymi z czasów Wikingów
i Słowian jak również późniejszym okresem średniowiecza.

Barbariann.com to jednoosobowa pracownia jubilerska. Jedna, średniej wielkości osoba jest tu twórcą, projektantem, rzeźbiarzem, kontrolerem jakości, fotografem, działem obsługi klienta i optymistą. Barbariann.com (znany wcześniej jako RUaViking Workshop) jest pasją i wyzwaniem od 2014 roku.

Polityka sklepu

Ostatnia aktualizacja: 18 czerwca 2018

Właściciel / Dane kontaktowe

Pracownia na Strychu Anna Lalka

Adres:

Długa 26w

84-300 Mosty

e-mail: dobryviking.com

tel.: 606 859 615

Zwroty i wymiana

Akceptujemy zwroty, wymiany

Czas na zgłoszenie: 3 dni od dnia dostawy

Zwrot przedmiotu (bez śladów użytkowania, oryginalne opakowanie, jeśli załączono, z oryginalną metką oraz paragon): 14 dni od dnia dostawy

Umożliwiamy również anulowanie zamówienia przed wysyłką – prośba o wiadomość e-mail w ciągu 2 godzin od zamówienia

Pytania w sprawie zamówień

Jeśli masz pytania odnośnie produktów lub zamówień, skontaktuj się z nami przez e-mail: dobryviking@gmail.com

Zwroty i wymiana

W przypadku, gdy zakupiony produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, skontaktuj się z nami w ciągu trzech dni od daty dostawy. Uzgodnimy najbardziej dogodną formę zwrotu lub wymiany produktu.

Zwrot wpłaty za towar następuje w ciągu trzech dni roboczych od dnia otrzymania przez nas zwróconego towaru.

Formy płatności

Mając na uwadze bezpieczeństwo kupujących – rekomendujemy płatność za pomocą przelewu bankowego, PayPal lub PayU.

Wysyłka

Dokładamy wszelkich starań aby zakupione przez Was towary były wysyłane w ciągu 1-3 dni roboczych wraz z informacją o numerze przesyłki. Wszystkie przedmioty są wytwarzane w na miejscu w pracowni, więc jeśli miałyby wyniknąć opóźnienia w realizacji, zostaniecie o tym niezwłocznie powiadomieni aby uzgodnić czy proponowany termin Wam odpowiada.

W przypadku gdy dostawa (najczęściej wysyłamy przesyłki Pocztą Polską) trwa dłużej niż oczekiwaliście, prosimy o kontakt aby jak najszybciej wyjaśnić opóźnienie.

Przesyłki krajowe: 7zł (list polecony priorytetowy)

Przesyłki zagraniczne: 19zł (list polecony priorytetowy)

Możliwe jest również wysłanie przesyłki za pobraniem.

Kliencie spoza Europy mogą zostać obciążeni przez właściwe służby opłatami importowymi i podatkami. Uiszczenie wyżej wspomnianych opłat leży po stronie klienta i sklep Barbariann.com nie jest odpowiedzialny za przesyłki, które opuściły Europę.

Zamówienia nieopłacone w ciągu 7 dni roboczych będą anulowane, jednak zapraszamy do złożenia kolejnego zamówienia kiedy będziesz gotowy do zakupu.

Postanowienia końcowe i FAQs

Jako twórca, zachowuję prawo własności do wszystkich projektów, zdjęć, opisów, treści I produktów prezentowanych na stronach Barbariann.com i powiązanych, w tym w mediach społecznościowych. Kopiowanie bądź używanie ich nie jest dozwolone bez mojej pisemnej zgody.

Cechy probiercze dla wyrobów z metali szlachetnych

Wyroby z metali szlachetnych nigdy nie występują w czystej postaci. Czyste srebro oraz złoto są bardzo miękkie, dlatego stosuje się stopy z innymi metalami, aby zwiększyć trwałość wyrobów z niego wykonanych. Próba jubilerska jest ułamkową wartością, określającą zawartość czystego matalu w wyrobie jubilerskim. Im wyższa wartość, tym większa zawartość metalu szlachetnego w wyrobie.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami (Ustawą z dn. 1 kwietnia 2011 r. Prawo probiercze), każdy wyrób ze złota (powyżej 1g), srebra (powyżej 5g), platyny (powyżej 1g) oraz palladu musi być oznaczony cechą probierczą. Cecha probiercza jest znakiem urzędowym, potwierdzającym wykonanie badań przez Urząd Probierczy i gwarantującym, że zawartość metalu szlachetnego w stopie, z którego został wykonany wyrób jest nie mniejsza niż zawartość określona dla danej próby metalu szlachetnego.

Nasza biżuteria posiada wszystkie wymagane prawem oznaczenia. Dla wyrobów srebrnych stosujemy poniższe cechy probiercze:

Cechy probiercze dla srebra 925

 

Pin It on Pinterest

Shares
Share This